Jdi na obsah Jdi na menu
 


Marketing, Managment, PR

Marketing

Komplexní prezentační a informační nástroje na míru, to je propracovaný systém, který Vám umožní podávat aktuální informace obchodním partnerům (sponzorům), členům klubu, sportovcům a veřejnosti. Poskytujeme funkční a nápaditý systém, který využívá moderních možností prezentace, reklamy a propagace nejen Vašeho klubu, ale také jeho partnerů. Ukážeme Vám, kde a jak můžete s pomocí kreativního marketingu a námi vyvinutých nástrojů získat další finance a začít profitovat i v oblastech, kde to doposud nebylo možné.

 

Managment

Manažerské zastupování klubu je vyhledávanou službou, která pomáhá při řešení mnoha všedních činností, se kterými se kluby potýkají. Zefektivníme Vaší činnost a poskytneme konzultační, poradenské a  obchodní služby v mnoha oborech, které pomohou v modernizaci klubových podmínek.

 

PR

Vytváříme prostředí pro co nejlepší prezentaci samotného sportovce, sestavujeme marketingové strategie, které pomáhají vytvářet zlepšení image sportovce a zvyšují povědomí o jeho činnosti. Motivujeme obchodní partnery a sponzory k přímému sportovnímu sponzoringu a navázání spolupráce s daným sportovcem. Nepřetržitě pracujeme s marketingovými nástroji a využíváme mediální propagace k maximální prezentaci jednotlivého sportovce, i celého sportovního klubu.

  • Zprostředkování účinkování v propagačních kampaních partnerů
  • Vyjednávání mediálního partnerství
  • Zajištění účasti na významných společenských a firemních akcích
  • Zorganizování novinářské účasti
  • Zajištění účasti na veletrzích a výstavách, večírcích, konferencích a prezentacích nových služeb či produktů